شماره تلفن همراه : ۰۹۱۴۶۴۷۶۱۸۷ (مسعود زراعت پرور)

همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ شب پاسخگوی تمامی سؤالات و مشکلات شما هستیم.

تلگرام : https://telegram.me/masoodzeraatparvar

چرا تیشرت های ملانژ از تیشرت های سفید گران تر هستند؟

تفاوت ۵ هزارتومانی بین تیشرت های ملانژ و سفید بخاطر کیفیت پارچه و دوخت بهتر تیشرت های ملانژ نسبت به تیشرت های سفید می باشد. اما انتخاب با مشتری است که طرح مورد نظر را بر روی تیشرت سفید سفارش دهد یا ملانژ.

آیا تیشرت ها، تیشرت های اورجینال می باشد؟

خیر. نمونه اورجینال تیشرت هایی که در سایت قرار داده میشوند، حداقل ۱۲۰ هزارتومان می باشند که از سایت nbastore سفارش داده میشود. اما شما با یک هزینه کم، می توانید نمونه این تیشرت ها را هر چند با کیفیت پارچه پایین تر برای مدتی استفاده کنید و لذت ببرید!

چرا برخی از کفش های اورجینال نسبت به فروشگاه های دیگر ارزان تر است؟

برخی از کفش های اورجینال از حراجی های فروشگاه های معتبر جهان مثل amazon و ebay خریداری میشوند که همه تک سایز و تک رنگ می باشند. تمامی کفش ها با ضمانت اورجینال بودن کالا به مشتری تحویل داده میشود و تا سه روز پس از تحویل آن مشتری حق اعتراض و درصورت تأیید شدن اورجینال نبودن کفش ها، کل مبلغ به خریدار عودت داده میشود

آیا کفش های اورجینال ضمانتی دارند؟

تمامی کفش های اورجینال که در سایت قرار داده میشوند، چه تحویل فوری و چه سفارشی، پس از تحویل، سه روز ضمانت بازگشت وجه دارند. شرایط هم به این شکل می باشد که در طی این سه روز، کفش با نمونه فیک آن مقایسه شود و با مدرک، اورجینال نبودن کفش اثبات شود. که در این صورت سایت ان بی ای فارسی موظف است کل هزینه دریافت شده از مشتری را عودت دهد.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بله. خرید حضوری برای ساکنین شهر تبریز امکان پذیر میباشد

حداقل زمان تحویل کالاهای سفارشی چه مدت می باشد؟

حداقل زمان تحویل کالاهای سفارشی ۳۰ روز کاری می باشد. البته این حداقل زمان ممکن است و ممکن است تا ۴۰ روز زمان ببرد.