ان بی ای فارسی- جاش ریچاردسن،  شوتینگ گارد تیم میامی هیت، امروز و در حالی که مشغول تمرین با هم تیمی هایش بود، دچار پارگی رباط جانبی در زانوی پای راستش شد و به مدت نامعلومی از میادین بسکتبال به دور خواهد بود. این خبر اولین بار توسط خبرگزاری The Vertical اعلام شد.

مصدومیت ریچاردسن خبر خوشایندی برای سران تیم میامی هیت نیست؛ چرا که آن ها حتی بیشتر از فصل گذشته بر روی کمک او حساب باز کرده بودند. ریچاردسن در فصل گذشته که اولین فصل از حضورش در لیگ NBA بود، عملکرد خوبی داشت و به تیمش کمک کرد تا به نیمه نهایی فینال کفنرانس شرق نیز برسد.

ریچاردسن که سابقه کسب عنوان سال اولی (روکی) برتر ماه مارس سال گذشته را در کارنامه دارد، احتمالا قادر به همراهی هیت در اوایل فصل پیش رو خواهد بود. اما مشخص است که سران این تیم هنوز نمی دانند که شدت مصدومیت ریچاردسن در چه حدی می باشد.

ریچادرسن فصل گذشته موفق به ثبت میانگین ۶٫۶ امتیاز و ۱٫۴ پاس منجر به امتیاز در ۵۲ مسابقه شد و ۴۶٫۱ درصد از پرتاب های سه امتیازی اش را نیز وارد سبد حریفان نمود. با توجه به این که دوین وید، شوتینگ گارد آل استار، میامی هیت را ترک کرده و به شیکاگو بولز پیوسته است، ریچاردسن برای گرفتن تایم بازی بیشتر باید با دیان ویترز، وین الینگتن، تایلر جانسن و بین آدریح به رقابت بپردازد. واضح است که هیت در پست شوتینگ گارد به طور کامل متحول شده است که هر کدام از آن ها که برای حضور در زمین مسابقه انتخاب شوند، باید در کنار گوران دراگیچ، گارد رأس استارتر، قرار بگیرند.

نوشته شده توسط کوروش بختیاری در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵